Én Bob Proctortól tanulom a sikert és a tanultakat szívesen megosztom

Fórumok Siker Én Bob Proctortól tanulom a sikert és a tanultakat szívesen megosztom

Ennek a témakörnek tartalma 3 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  Parajdi István 2 éve, 4 hónapja telt el.

• Szerző
    Bejegyzés

Parajdi István
    Felhasználó
    • 2
    • Tag

Pár napja jöttem haza Kanadából, egy hatnapos Bob Proctor Matrixx szemináriumról. Olyan sokat tanultam, olyan sok motivációt adott, hogy ezt szívesen megosztom ingyen és bérmentve, hogy mindenki tanulhasson belőle.
    Számomra személyesen a Bob Proctor, akit a Titok című könyvből és filmből ismerhettek, a legnagyobb tanítom. Ezért mentem el a csúcstréningjére hat napra. Ezekről csináltam egy-egy napi összefoglalót.
    Használjatok és adjátok tovább a tudást!
    És ha kérdésetek van, akkor írjatok. Ha tudok, szívesen válaszolok.
    Itt az első napi videó: https://youtu.be/G8R3Qz4LbtM

Üdv, Parajdi István

Sikeres Vállalkozás
    Adminisztrátor
    • 157
    • Bölcs
    • ☆☆☆☆

István, biztosan sokaknak fog segíteni! Köszi, ha megosztod az élményeidet, tapasztalataidat!

Hegyesi-Kovács Katalin
    Felhasználó
    • 65
    • Patrónus
    • ☆☆☆

Ez tényleg klassz lehetett!

Parajdi István
    Felhasználó
    • 2
    • Tag

Mi a siker definiciója?

Én azt olvastam Earl Nightingale magyarul is megjelent Legfurcsább titok írásában, hogy a siker legjobb definíciója a cselekedet, a folyamatra vonatkozik, nem pedig csak az elért eredményre: „Sikeres az az ember, aki folyamatosan egy arra érdemes cél elérésén cselekszik.” Vagyis aki halad valamerre folyamatosan, ami egy hozzá méltó cél fokozatos elérését jelenti.

Ez az a definíció, amit ténylegesen magamévá is tudtam tenni. Így egy tanár, egy bármilyen ember is sikeres és annak is kell, hogy érezze magát, akinek van méltó célja, és dolgozik rajta.

Ebben benne van egyből a sikerteleség definíciója is. Vagyis csak az lehet sikertelen, aki feladja a célján való folyamatos munkálkodását. Feladja célját, beolvad a tömegbe és sodródik az árral.

Szerintem azért találó és legjobb definíció ez, mivel nem csak egy pillanat, amikor elérek valamit jelenti a sikert és a sikerélményt, hanem amikor haladok felé, egyre közelebb jutok, sikerélmény minden kis lépés a cél felé.

Én javaslom a könyvet elolvasni! Én naponta egyszer meghallgatom az audió változatát.

Üdv, István

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Tovább az eszköztárra