Érdeklődők kezelése

Fórumok Marketing Érdeklődők kezelése

Ennek a témakörnek tartalma 3 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés: Hegyesi-Kovács Katalin adatlap-képe Hegyesi-Kovács Katalin 8 hónapja, 1 hét telt el.

• Szerző
    Bejegyzés
    Zaláné Csörsz Eszter adatlap-képe
    Zaláné Csörsz Eszter
    Felhasználó
    • 69
    • Patrónus
    • ☆☆☆

Miután az első tanfolyam jelentkezési ideje lejárt, fent hagytam az oldalon egy feliratkozási lehetőséget, hogy küldök értesítőt a következőről.
    Azóta 2 kampányt végig csináltam, az érdeklődők közül nem érkezett megrendelés.
    Felmerült bennem, hogy csak a kampány kevés nekik. Van jogom hírleveleket is küldeni nekik, és maximum leiratkoznak ha nem érdekli őket, vagy nincs, hiszen ők nem arra iratkoztak fel?

Sikeres Vállalkozás adatlap-képe
    Sikeres Vállalkozás
    Adminisztrátor
    • 157
    • Bölcs
    • ☆☆☆☆

Van jogod eladni azoknak, akik feliratkoztak hozzád azért, hogy a következő kampányról értesítsd őket? Igen 😀
    Legyen ott a leiratkozás link a levelekben, és ennyi.

Zaláné Csörsz Eszter adatlap-képe
    Zaláné Csörsz Eszter
    Felhasználó
    • 69
    • Patrónus
    • ☆☆☆

Nem jól fogalmaztam. Arról küldtem levelet, hogy indul, a kampány összes levelét megkapták. De ezen kívül szoktam hírlevelet küldeni az érdeklődés fenntartására is. Azt is kiküldhetem nekik? Abban épp nem adok el semmit.

Hegyesi-Kovács Katalin adatlap-képe
    Hegyesi-Kovács Katalin
    Felhasználó
    • 65
    • Patrónus
    • ☆☆☆

Kifejezetten a jogi háttérre gondolsz?
    Ha a NAIH szám kérvényben az van, hogy a cél “hírlevél-küldés”, vagy “marketing tevékenység”, akkor arról az oldalról szerintem rendben van a dolog.
    Ami a nem jogi részét illeti: a te játszótered, a te szabályaid. 😉

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Tovább az eszköztárra