Ma abból van elegem, hogy…

Fórumok Dühöngő Ma abból van elegem, hogy…

Ennek a témakörnek tartalma 30 hozzászólás, 8 résztvevő. Utolsó frissítés: Sikeres Vállalkozás adatlap-képe Sikeres Vállalkozás 6 hónapja, 3 hete telt el.

• Szerző
    Bejegyzés
    Sikeres Vállalkozás adatlap-képe
    Sikeres Vállalkozás
    Adminisztrátor
    • 157
    • Bölcs
    • ☆☆☆☆

Írjátok meg, hogy miből, aztán engedjétek el a fénybe 😀

Sikeres Vállalkozás
    Adminisztrátor
    • 157
    • Bölcs
    • ☆☆☆☆

Ma sajtóközleményt kell írnom. Nem az bánt, hogy ezt meg kell tennem, hanem az, hogy pl. nem lehet a sajtóhoz fordulni, mert egyik sajtóorgánum se pártatlan, és az se használ, ha az ember húz valamelyik irányba, és az a média megszólaltatja. Szerintem ez gáz. Mondjuk az egy nagy előny, amikor az ember felismeri végre – 10 év után 😀 -, hogy saját médiája van, és nem kell félnie használni 😉
    Köszönöm, hogy megoszthattam 😀

Hegyesi-Kovács Katalin adatlap-képe
    Hegyesi-Kovács Katalin
    Felhasználó
    • 65
    • Patrónus
    • ☆☆☆

… mindkét gyerek beteg, a háziorvos viszont nem ír fel még egy orrcseppet se…

Katona-Wallner Judit adatlap-képe
    Katona-Wallner Judit
    Moderátor
    • 3
    • Tag

Már megint beteg a gyerek – az egyik biztosan, a másik félállapotú.
    Az ellenség keze betette a lábát, elszállt a weboldalam, amiről volt mentés, csak nem találom, olyan jól elraktam. 🙁

Zaláné Csörsz Eszter adatlap-képe
    Zaláné Csörsz Eszter
    Felhasználó
    • 69
    • Patrónus
    • ☆☆☆

Le kellett volna ülnöm egy cikket megírni, de csak az első sorig jutottam.

Sikeres Vállalkozás
    Adminisztrátor
    • 157
    • Bölcs
    • ☆☆☆☆

Jobbulást a kis betegeknek!!!!
    Csajok, van egy D-vitamin krém, én most már két hónapja ezzel kenem őket naponta egyszer, egy adagot ketté osztok.
    http://www.vital-max.eu/d3_krem_norveg
    Én innen is rendeltem már, meg máshol is be lehet szerezni természetesen, de csak ez a márka, meg kivitel az, amit ajánlok. (Illetve hallottam még D-vitamin olajról, azt lehet bioboltokban venni, az is jó!)

Az idei tél nagyon kutya volt betegségeskedés szempontjából – 5-6 évente van ilyen nálunk -, és most megfogadtam, hogy mindent a d-vitamin turbónak szentelünk alá. Napi negyed óra a napon, plusz ez a krém. Pár hónap alatt feltöltődnek a raktárak. (Mert sajnos a mi éghajlatunkon mindenki mínuszban van ezzel, szájon át meg nem hatásos.)

Celebrini Edit adatlap-képe
    Celebrini Edit
    Felhasználó
    • 6
    • Tag

Nem értem! Nem értem mi a csudáért nem működik együtt a XXI. században az iskola a szülőkkel.
    Miért nem szólnak, ha valami gondjuk van a gyerkőccel. Miért nem gondolják, hogy esetleg együtt, közösen meg lehetne oldani az adott problémát? Miért kell hagyni, hogy elharapózzanak a dolgok?
    Tudom én, hogy sok szülő igen csekély befolyással van gyermekére, de ettől még meg lehetne próbálni. Hátha, ezek itt mégis!
    Ezt kaptam ma:

… ellenőrzőjébe
    Szaktanári figyelmeztetés került.
    Indoklás:
    Tisztelt Szülők!
    … gyermeke fegyelmezetlen magatartásával, állandó “humoros” beszólásaival, a (türelmemmel visszaélve) hónapok óta zavarja a matematika órákat. Ezért szaktanári figyelmeztetést érdemel.

Sikeres Vállalkozás
    Adminisztrátor
    • 157
    • Bölcs
    • ☆☆☆☆

:O :O :O
    Nem írom le, mit gondolok… mert bár nem állítottam be moderálást, de lefagyna tőle a net…
    A szaktanári figyelmeztetés mivel jár? Fogja rontani a jegyét a tárgyból?

Celebrini Edit adatlap-képe
      Celebrini Edit
      Felhasználó
      • 6
      • Tag

Nem, a tantárgyi jegyét (elvileg) nem rontja.
      Ami engem igazából zavar:
      – az együtt nem működés;
      – a kiszolgáltatottság (azt csinálnak, amit akarnak);
      – a megoldható problémák, meg nem oldása;
      – a megoldások helyett, a megtorlásokban gondolkodás.

És még sorolhatnám, de az nagyon-nagyon messze visz 😀
      És nem kívánok siránkozni sem. Az nem visz előre. Az adott körülmények között kell valahogy jól üzemelni. Úgyhogy ezen igyekszünk 🙂

Sikeres Vállalkozás
        Adminisztrátor
        • 157
        • Bölcs
        • ☆☆☆☆

Sok pedagógus egyetlen eszköze a büntetés 😛 Sem emberileg, sem szakmailag nem képesek emberekkel együttműködni. Ezért is tiszteletem nagyon a szerencsére még nem maroknyi kivételt 🙂

Zaláné Csörsz Eszter
    Felhasználó
    • 69
    • Patrónus
    • ☆☆☆

Nem akartak időben elaludni a gyerekek, és az estére eltervezett teendőket nem tudtam elvégezni.

Sikeres Vállalkozás
      Adminisztrátor
      • 157
      • Bölcs
      • ☆☆☆☆

Ismerős! 🙂 De amíg olyan 13-14 évesek nem lesznek, ez bármikor előfordulhat 😉 Utána az lesz a gond, hogy sose látjuk őket 😉

Farkas Szilvia adatlap-képe
    Farkas Szilvia
    Felhasználó
    • 1
    • Tag

…lemondta az órát a tanítványom 6 órával a kitűzött időpont előtt. Utána pedig arra kért, hogy utaljam vissza az általa előre átutalt óradíjakat, mert nem tudja, mikor lesz legközelebb ideje a sok munkája miatt, és ha még lenne is ideje, nem tudna úgy haladni a tanulással, ahogy szeretne, mert a sok munkája miatt nem tudna koncentrálni.
    Hú!!!
    Nagyon dühös voltam, de így most megszabadultam egy kellemetlen tanítványtól, akinek az óráira ráadásul külön kellett készülnöm, mert speciális kérései is voltak.
    Azt hiszem, megkönnyebbültem.:)
    Nem akartam a dühöngőbe írni az első hozzászólásomat.:)

Sikeres Vállalkozás
      Adminisztrátor
      • 157
      • Bölcs
      • ☆☆☆☆

De jó, hogy megírtad Szilvia!
      Dugig van egy vállalkozás ilyen esetekkel – szerencsére nem problémás ügyfelekkel, de problémákkal -, csak nem divat róluk beszélni, mert nehogy már valaki azt gondolja, hogy nem pálmafás-tengerpartos-menő az életünk, mert akkor jujujuj, mi lesz 😉
      Hát pedig többnyire semmi pálmafa, semmi tengerpart, helyette idegeskedés, ledöbbenés, és némi frusztrálság van körülöttünk. Persze, ezekből simán tovább tudunk lépni, nem ezekre koncentrálunk, de igen is, megtörténnek! Ki kell adni a gőzt, aztán lapozzunk 😀

Sikeres Vállalkozás
    Adminisztrátor
    • 157
    • Bölcs
    • ☆☆☆☆

Éééérdekes… 8/10-es szavunkra nem jelenik meg a hirdetés, mert nem elég jó a szó, 3/10-es meg megjelenik… (a szám mutatja, hogy jó a szó…)
    Google Adwords én így szeretlek 😛

Hegyesi-Kovács Katalin
      Felhasználó
      • 65
      • Patrónus
      • ☆☆☆

Ha-ha-ha, milyen furcsa…! 😛 (Ffffene)

Sikeres Vállalkozás
        Adminisztrátor
        • 157
        • Bölcs
        • ☆☆☆☆

Engem se kell félteni, hozzáírtam még a sales oldalhoz pár mondatocskát kucsszavazva 😛 A végén háromszor olyan hosszú lesz az oldal, mint eredetileg volt, de nembaj 😀

Hegyesi-Kovács Katalin
    Felhasználó
    • 65
    • Patrónus
    • ☆☆☆

Dugó van. 10 perces út 40 perces volt, oda-vissza másfél órám elment. 🙁 Most minden csúszásban.

kalmarmari adatlap-képe
    kalmarmari
    Felhasználó
    • 5
    • Tag

Elérhetetlen az informatikusom, akinél a forráskód van, egy hónapja ott a kész online tanfolyamom és a fiókban hever.
    Nagyon dühös vagyok

Sikeres Vállalkozás
      Adminisztrátor
      • 157
      • Bölcs
      • ☆☆☆☆

Hát ez a legnagyobb kockázat manapság :/

Kuti István adatlap-képe
      Kuti István
      Felhasználó
      • 8
      • Tag

A hanyag informatikus ellen a legjobb orvosság a WordPress + 5 órás időbefektetés, amivel mindent kitanulhatsz. Azonban, hogy a honlap szép is legyen, jó az első honlapot szakemberrel csináltatni. Aztán az informatikus akár sztrájkolhat is.
      (A tanfolyamod viszont érdekel… Szívesen nézek meg ilyeneket. Ha van elég bátorság Benned, akkor adok javaslatokat is. Ha van elég időd, meg is valósíthatod. Vannak email címeid is, amire küldenéd?)

Zaláné Csörsz Eszter
    Felhasználó
    • 69
    • Patrónus
    • ☆☆☆

Itt ülök a gép előtt, gyerekek alszanak, és nincs ihlet.

Sikeres Vállalkozás
    Adminisztrátor
    • 157
    • Bölcs
    • ☆☆☆☆

Tegnap nagyon kiakadtam… épp elkezdtem elég lendületesen fejlődni az úszásban, erőben, kitartásban, gyorsaságban, mindenben, és erre véletlenül tudtam meg, hogy az uszoda, ahova járok, 2.5 hónapra bezár, merthogy cserében kinyit a városi strand.
    Hát bakker, baromira nem strandra akarok járni a hűvös-esős estéken, hanem uszodába.
    A vendégek ott morgolódtak, hogy nekik a strand iszonyú messze van – mondjuk nekem az közelebb esik pár kilométerrel -, meg ott nincs szauna, nincs gőz, és egyébként is az időjárás nem épp kiszámítható mostanság.
    Úgy kiakadtam, hogy még bőgtem is…

Olyan egyszerű lenne jól működtetni a dolgokat, de neeeeeem, muszáj rosszul 😛

Hegyesi-Kovács Katalin
    Felhasználó
    • 65
    • Patrónus
    • ☆☆☆

… 2 órát ültem az Elmű-Émász-nál.
    Műszaki ügyekre 1 db ügyintézőjük van. 🙁

Sikeres Vállalkozás
      Adminisztrátor
      • 157
      • Bölcs
      • ☆☆☆☆

De azért nem lepődtél meg túlságosan, ugye? 😀

Hegyesi-Kovács Katalin
        Felhasználó
        • 65
        • Patrónus
        • ☆☆☆

Mostanában meglepően jó tapasztalataim vannak hivatalos ügyintézésekkel, pl. Főgáz, Vízművek, NAV – egész jól alakulnak a dolgok. Van, ahol a telefon vált be, pl. Díjbeszedő vagy UPC.
        De vannak még szolgáltatók, ahol nem, nem és NEM mennek a dolgok. 🙁
        Szerintem ők is emberhiánnyal küzdenek.

Sikeres Vállalkozás
          Adminisztrátor
          • 157
          • Bölcs
          • ☆☆☆☆

Igen, a rezsicsökkentés hatása itt is megmutatkozik 🙁 (legalábbis én erre tippelek)

Hegyesi-Kovács Katalin
    Felhasználó
    • 65
    • Patrónus
    • ☆☆☆

Kitört a kánikula, senki nem nyitja ki a gépét! Fuccs az online üzletnek! 😀 😀

Zaláné Csörsz Eszter
      Felhasználó
      • 69
      • Patrónus
      • ☆☆☆

Ezt vettem észre 🙁

Sikeres Vállalkozás
      Adminisztrátor
      • 157
      • Bölcs
      • ☆☆☆☆

Ez már a ballagások idején elkezdődik 🙂 Aztán tart augusztus 20-ig. Ilyenkor kell könyvet írni 😀

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Tovább az eszköztárra