WordPress plugin – Belépés időpontjának lekérdezése

Fórumok Technika WordPress plugin – Belépés időpontjának lekérdezése

Ennek a témakörnek tartalma 7 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  Zaláné Csörsz Eszter 1 év telt el.

• Szerző
    Bejegyzés

Zaláné Csörsz Eszter
    Felhasználó
    • 69
    • Patrónus
    • ☆☆☆

Van esetleg olyan WordPress plugin, amivel tudom figyelni, a regisztrált tagok mikor léptek be utoljára?

Sikeres Vállalkozás
    Adminisztrátor
    • 157
    • Bölcs
    • ☆☆☆☆

Kerestem, de nem találok ilyesmit. Miért akarod tudni?

Zaláné Csörsz Eszter
    Felhasználó
    • 69
    • Patrónus
    • ☆☆☆

Szeretném tudni, olvassák-e a tanfolyam leckéit.

Sikeres Vállalkozás
      Adminisztrátor
      • 157
      • Bölcs
      • ☆☆☆☆

Nagyobb eséllyel olvassák, ha mindegyikről külön értesítést küldesz nekik, egy kis ösztönző szöveggel.
      Szoktál ilyesmit?

Zaláné Csörsz Eszter
    Felhasználó
    • 69
    • Patrónus
    • ☆☆☆

Igen, így csinálom.

Sikeres Vállalkozás
      Adminisztrátor
      • 157
      • Bölcs
      • ☆☆☆☆

Akkor megtettél mindent 🙂 Tegyél a végére egy vizsgatesztet, azt szeretik megcsinálni a résztvevők, és nyilvánvalóan legalább egyszer át kell hozzá venni az anyagot 🙂
      De ennél jobban már ne akarj ebben az “anyukájuk” lenni :). Felelősségteljes felnőttek járnak a tanfolyamokra, akik nyilván el tudják dönteni, hogy akarnak-e új dolgokat tanulni, vagy sem 🙂

Béla
    Felhasználó
    • 4
    • Tag

Úgy látom, hogy már megoldódott személélet szinten a kérdés, de azért a teljesség igényéért:
    Igen, van olyan WP plugin, ami tud ilyet. Elsőre kettőt találtam, ami akár működhet (Fontos: Nem teszteltem, nem néztem meg alaposan semelyiket sem!):
    https://wordpress.org/plugins/user-activity-log/
    https://hu.wordpress.org/plugins/user-login-history/

Emellett több security bővítmény is rendelkezik hasonló opciókkal. Pl. iThemes Security Pro (tehát a fizetős verzió) tudja naplózni, hogy mikor léptek be felhasználók.

Más kérdés, hogy ez mennyire pontos, mivel ha bejelöli, hogy maradjon bejelentkezve, akkor akár nagyon sokáig nézheti belépve a tartalmakat anélkül, hogy újra be kellene jelentkezni.

A legjobb tényleg mindig az, ha valamilyen user action, pl. visszajelzés, akármi van bizonyos milestone vagy milestone-ok után. Ha visszajelez, akkor tuti eljutott addig 🙂

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Tovább az eszköztárra